COVID-19

Aktuálne informácie

napísal (počet komentárov: 0)

Dňa 25.9.2020 sa uskutočnilo stretnutie zástupcov spoločnosti Schindler a.s. s predstaviteľmi Technickej fakulty SPU v Nitre pod vedením dekana fakulty prof. Ing. Romana Gálika, PhD., prodekanov doc. Ing. Jozefa Žarnovského, PhD. a doc. Ing. Jána Kosibu, PhD. a Ing. Petra Kuchára, PhD., zodpovedného za prax študentov na TF.

napísal

Vo výstavných priestoroch Národnej rady SR na Západnej terase Bratislavského hradu sa 22. septembra konalo otvorenie participatívneho a inkluzívneho procesu tvorby Vízie pre atraktívnejší vidiek.

napísal (počet komentárov: 0)

Na zasadnutí vedenia Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktoré sa uskutočnilo 21. septembra, odovzdala rektorka SPU v Nitre doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD., dekréty piatim novým docentom.

napísal (počet komentárov: 0)

V dňoch 17. až 18. septembra 2020 sa konal summit autonómnych vozidiel, ktorý bol organizovaný firmou J.C.Trade Bridge International pod záštitou európskej komisie a CTVI SR.

napísal (počet komentárov: 0)

Prezidentka SR Zuzana Čaputová 14. júla vymenovala päťdesiatštyri nových profesorov. Medzi nimi aj jeden z Technickej fakulty SPU v Nitre.