ZF Univerzita opäť na našej fakulte + predĺženie prihlásenia

napísal

Vážení študenti,

napadla vám už myšlienka, že existuje aj život po vysokej škole? Rozmýšľali ste už nad tým, čo budete robiť po štátniciach?

Nečakajte na poslednú chvíľu a začnite svoju budúcnosť formovať už teraz!

Prihláste sa do jedinečného projektu ZF Univerzita, ktorý v spolupráci s TF SPU Nitra pre Vás pripravila spoločnosť ZF Slovakia, a.s.. Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 1993 a práve teraz rozbieha svoje ďalšie výrobné závody v nových lokalitách na Slovensku, kam hľadá absolventov a odborníkov z oblasti techniky.

Čo je ZF Univerzita?

Projekt ZF Univerzita pozostáva z ôsmich prednášok, obhliadok závodu v neďalekej Trnave a v Leviciach a odovzdávania cetifikátov. Prednášky budú prebiehať priamo na Technickej fakulte počas zimného semestra akademického roka v termíne od 1.10.2019 do 3.12.2019 každý utorok od 13:00 v trvaní asi 1,5 hod. Budú sa týkať života vo výrobnom podniku. Dozviete sa podrobnosti o jednotlivých divíziách, spôsoboch práce a spracovania jednotlivých materiálov a komunikácií medzi jednotlivými oddeleniami. Informácie Vám sprostredkujú špičkoví zamestnanci spoločnosti ZF Slovakia, a.s.

Začíname už 01. 10. 2019!

Prihlásiť sa môžete online, prostredníctvom priloženého formulára 

 

Späť