Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V dňoch 26.11. - 30.11. 2018 sa v starobylom talianskom meste L’Aquila na Univerzite v L’Aquile,  uskutočnilo pracovné stretnutie partnerov projektu FarmeR.

vložil: Ing. Ján Csillag

Technická fakulta SPU v Nitre už niekoľko rokov úspešne organizuje Deň otvorených dverí pre širokú verejnosť a študentov stredných škôl v OC Mlyny. Aj tento rok pokračovala v tradícii a 25. januára opäť „otvorila svoje dvere“ v obchodnom centre.

vložil: Ing. Ján Csillag

Absolventi Technickej fakulty Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorí majú minimálne dvojročnú prax a znalosť svetového jazyka na úrovni štátnej skúšky sa môžu od minulého roka uchádzať o titul euroinžiniera.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Slávnostným odovzdaním certifikátov sa dňa 12.12.2018 skončil prvý ročník projektu ZF UNIVERZITA, na ktorom sa zúčastnili okrem študentov aj zástupcovia vedenia ZF a vedenia fakulty.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Nadácia Claas s cieľom podporovať budúci vývoj poľnohospodárstva a poľnohospodárskej techniky udeľuje každoročne ceny International Student Prize za obhájené bakalárske práce zamerané na poľnohospodársku techniku.