Ocenenia pre študentov Technickej fakulty

Na zasadnutí Vedeckej rady Technickej fakulty SPU v Nitre dňa 30. 11. 2022 odovzdal jej predseda a dekan TF prof. Ing. Roman Gálik, PhD. ocenenia študentom TF.

Oceneným bol študent inžinierskeho štúdia:

Bc. Benjamín Zvara za vzornú reprezentáciu fakulty a jej zviditeľňovanie v zahraničí. Na základe posúdenia kvality vypracovania a obhajoby bakalárskej práce s názvom Návrh zavedenia technológie riadeného pohybu strojov (CTF) v podniku AGRO - SEMEG S3 s.r.o. Horné Semerovce (školiteľ Ing. Marek Barát, PhD.) mu udelila nadácia Claas Stiftung dňa 19. 10. 2022 v Technoparku firmy Claas v nemeckom Harsewinkeli 1. miesto a jednorazovú finančnú podporu na ďalšie vzdelávanie. Dekan TF zablahoželal študentovi a taktiež poďakoval vedúcemu bakalárskej práce Ing. Marekovi Barátovi, PhD. a prof. Ing. Vladimírovi Ratajovi, PhD., koordinátorovi dlhoročnej spolupráce s nadáciou Claas.

Ocenení boli tiež študenti doktorandského štúdia za najkvalitnejšie publikačné výstupy doktorandov v roku 2021:

Ing. Gabriel Lüttmerding za výstup: ADC GÁLIK, Roman – LÜTTMERDING, Gabriel – BOĎO, Štefan – KNÍŽKOVÁ, Ivana – KUNC, Petr. 2021. Impact of heat stress on selected parameters of robotic milking. In Animals, vol. 11, no. 11, art. no. 3114. IF: 3,231, indexované vo WoS, SCOPUS, CCC (Q1 JCR, Q1 SJR)

Ing. Vladimír Madola za publikáciu: ADC CVIKLOVIČ, Vladimír – KIŠEV, Marián – MADOLA, Vladimír – HRUBÝ, Dušan. 2021. Dynamic properties of electrochemical oxygen gas sensor and method to estimate of new steady-state. In IEEE Access: practical innovations, open solutions, vol. 9, pp. 119907-119917. IF: 3.367, indexované v CCC, WoS, SCOPUS, (Q2 JCR, Q1 SJR)

Ing. Matej Michalides za článok: ADC HUJO, Ľubomír – JABLONICKÝ, Juraj – TULÍK, Juraj – KOSIBA, Ján – KASZKOWIAK, Jerzy – MICHALIDES, Matej. 2021. Verification measurement of laboratory test equipment for evaluation of technical properties of automotive oil filters. In Applied Sciences-Basel, vol. 11, no. 18, art. no. 8435. IF: 2,838, indexované vo WoS, SCOPUS, CCC (Q3 JCR, Q2 SJR).

Dekan fakulty zablahoželal oceneným doktorandom, poďakoval sa ich školiteľom a zaželal všetkým veľa úspechov v ďalšej tvorivej práci.