Dekan Technickej fakulty SPU v Nitre odovzdal menovacie dekréty novým vedúcim ústavov

Dekan Technickej fakulty SPU v Nitre prof. Ing. Roman Gálik, PhD. odovzdal menovacie dekréty novým vedúcim ústavov: prof. Ing. Zdenkovi Tkáčovi, PhD. – vedúcemu Ústavu poľnohospodárskej techniky, dopravy a bioenergetiky, doc. Ing. Martinovi Kotusovi, PhD. – vedúcemu Ústavu konštruovania a strojárskych technológií a doc. Ing. Ondrejovi Lukáčovi, PhD. – vedúcemu Ústavu elektrotechniky, automatizácie, informatiky a fyziky.

Vo svojom príhovore poďakoval doterajším vedúcim katedier za spoluprácu a novým vedúcim ústavov zaželal okrem pevného zdravia predovšetkým veľa úspechov pri napĺňaní svojich strategických vízií rozvoja ústavov, ktoré prezentovali pri výberových konaniach. Zároveň zaprial všetkým pracovníkom ústavov veľa energie a elánu do pedagogickej a vedeckej práce, ako aj výbornú atmosféru a spokojnosť na pracoviskách.