SMC AirPraxis - vzdelávací program

napísal

Budúci rok sa uskutoční už 4. ročník tohto jedinečného vzdelávacieho programu. Minulý rok sa ho zúčastnilo takmer 200 študentov z univerzít v Českej republike a na Slovensku.

 

Ide o kombináciu online výučby SMC eLearning a praktických online workshopov určených pre študentov technických vysokých škôl (strojníckych alebo elektrotechnických) so zameraním na priemyselnú automatizáciu, riadenie a konštrukciu strojov, ktorí si chcú zvýšiť svoje odborné znalosti nad rámec štúdia, získať teoretické vedomosti a najmä praktické skúsenosti pre svoje budúce zamestnanie. Každý úspešný absolvent získa certifikát SMC AirPraxis, ktorý si môže pridať do svojho životopisu a preukázať tak, že si rozšíril svoje vedomosti z oblasti priemyselnej automatizácie nad rámec školského vzdelávania.

 

Registrácia do programu SMC AirPraxis bude prebiehať od 1. decembra 2021 do 14. januára 2022 a samotný program SMC AirPraxis bude prebiehať od 17. januára do 30. apríla 2022. Viac informácií nájdete v priloženom letáku alebo na webovej stránke SMC AirPraxis:

 

http://www.smcengineering.cz/airpraxis/

 

Ísť späť