V rámci projektu BENEFIT sa prerokovali ďalšie aktivity

V rámci aktivít projektu BENEFIT (Boosting Innovation in Education and Research of Precision Agriculture in Palestína) sa na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre vo štvrtok 26. mája 2022 stretol Riadiaci výbor.

Stretnutie sa uskutočnilo s miestnymi univerzitami (AL QUDS OPEN UNIVERSITY (QOU), An-Najah National University (ANNU), Palestínska technická univerzita Kadoorie (PTUK), Al-Istiqlal University (PASS), Hebron University (HU) & University College of aplikované vedy (UCAS)). S partnermi z Európy (Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre (SPU), Univerzita v Patrase (UPAT), Univerzita v Ruse (RUAK), Technický a ekonomický inštitút v Českej republike (VSTE)).

Na stretnutí vedenia sa prerokovali tieto aktivity:

Vývojový pracovný balík.

Dosiahnutie rozvoja učebných osnov a učebných materiálov.

Odsúhlasiť a schváliť TOR (konečné doplnenie).

Dohodnite sa na implementácii fázy nasadenia z hľadiska požadovaných krokov a obdobia.

Pracovný balík hodnotenia a zabezpečenia kvality:

Prehľadové hodnotenie projektu z hľadiska (kvalita výstupov, hodnotenie školiaceho materiálu a diseminačných aktivít, hodnotenie aktivít, monitorovanie pokroku, toku informácií a komunikácie medzi partnermi ako zmierniť problémy a zmeny, ak sa objavia počas predchádzajúce obdobie.).

Plánované a očakávané kvalitné aktivity.

Vyhodnotenie porady vedenia do konca druhého dňa.

Diseminačný pracovný balík

Poskytnite prehľad hlavných činností šírenia v súlade s formulárom žiadosti a plánom šírenia.

Založiť a spustiť vzdelávaciu platformu MOOC.

Očakávané aktivity (propagačné videá, kampaň na zvýšenie povedomia na mieste, inkubátor BENEFIT, pilotný projekt,)

Osvetové aktivity.

Inkubátor.

Spoločný výskum, ktorý sa má implementovať a prezentovať v časopisoch a/alebo na konferenciách.

Problém a výzvy počas realizácie projektu.

Manažérsky pracovný balík

Finančné záležitosti sú pre projekt kľúčové.

Plánovanie ďalších aktivít.

Ďalšie aktivity/stretnutia manažmentu.

BENEFIT Žiadosť o predĺženie.