Ocenenie dekana TF prof. Ing. Romana Gálika, PhD. pri príležitosti 25. výročia založenia Fakulty techniky TU vo Zvolene

Dňa 28.6.2022 sa konala Akademická slávnosť pri príležitosti 25. výročia založenia Fakulty techniky Technickej univerzity vo Zvolene.

V rámci slávnostného ceremoniálu si z rúk dekana Fakulty techniky doc. Ing. Pavla Beňa, PhD. prevzal pamätnú medailu aj dekan TF SPU v Nitre. Vo svojom krátkom vystúpení k slávnostnému zhromaždeniu prof. Gálik srdečne zablahoželal Fakulte techniky v mene svojom, ako aj v mene všetkých zamestnancov Technickej fakulty k významnému jubileu. Vyzdvihol vynikajúce vzťahy, ktoré obidve fakulty majú a poďakoval sa za širokú spoluprácu vo vzdelávacej a vedecko-výskumnej oblasti.

Do budúcich rokov zaželal jubilujúcej fakulte veľa špičkových pedagogických a výskumných pracovníkov, ako aj talentovaných a vnímavých študentov. Vyslovil presvedčenie, že ďalšia vzájomná spolupráca bude obidve fakulty posúvať vpred.