Aktuálne informácie

vložil: Ing. Ján Csillag

Technická fakulta SPU v Nitre už niekoľko rokov úspešne organizuje Deň otvorených dverí pre širokú verejnosť a študentov stredných škôl v OC Mlyny. Aj tento rok pokračovala v tradícii a 25. januára opäť „otvorila svoje dvere“ v obchodnom centre.

vložil: Ing. Ján Csillag

Absolventi Technickej fakulty Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorí majú minimálne dvojročnú prax a znalosť svetového jazyka na úrovni štátnej skúšky sa môžu od minulého roka uchádzať o titul euroinžiniera.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Slávnostným odovzdaním certifikátov sa dňa 12.12.2018 skončil prvý ročník projektu ZF UNIVERZITA, na ktorom sa zúčastnili okrem študentov aj zástupcovia vedenia ZF a vedenia fakulty.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

Nadácia Claas s cieľom podporovať budúci vývoj poľnohospodárstva a poľnohospodárskej techniky udeľuje každoročne ceny International Student Prize za obhájené bakalárske práce zamerané na poľnohospodársku techniku.

vložil: Ing. Ján Csillag počet komentáov: 0

V dňoch 28.októbra – 31. októbra 2018 sa pracovníci Technickej fakulty SPU v Nitre zúčastnili úvodného stretnutia projektu SEED - Smart Entrepreneurial Education and Training in Digital farming riešeného v rámci programu Erasmus+ KA3. Hosťujúcou organizáciou bola spoločnosť UMBRIAFLOR so sídlom v meste Foligno v regióne Umbria.